O nás

Máme vizi stavět primárně z ekologických materiálů - šetrných k životnímu prostředí a maximálně modulární. Z kontejnerů postavíte malý dům, vilu ale také klidně komplex školní budovy.

Zastáváme principy luxus, design, šetrné materiály a modularita.

“Naše vize je stavět domy z ekologických materiálů”

Martin Hofman
Martin Hofman
Zakladatel eco tainers

Společnost eco tainers s.r.o. byla založena 8. října 2019, ale myšlenka založení firmy vznikla o rok a půl dříve. Původní plán byl postavit dům z lodních kontejnerů pro vlastní bydlení. Projektování onoho domu nás ale natolik nadchlo, že jsme se rozhodli pokračovat a stavět domy na zakázku. Přes rok jsme sbírali důležité informace o kontejnerech, materiálech a stavba domů z lodních kontejnerů nám začala dávat čím dál tím větší smysl.

V čem jsme jiní než konkurence?

Jak již vyplývá z názvu, jsou domy eco tainers převážně z recyklovatelných a přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Podporujeme energeticky efektivní technologie a ekologické výrobní postupy. A v neposlední řadě pracujeme na vylepšeních, abychom do budoucna zrealizovali naši vizi kompletního ekodomu.

Naše vize
Kvalitní materiály

Kvalitní materiály

Převážná většina použitých materiálů je přírodního původu, nebo recyklované tak, aby byly zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí.

Kompletně modulární

Kompletně modulární

Potřebujete vaše bydlení rozšířit? S tímto typem domu to nebude sebemenší problém. Lze jej kdykoliv zvětšit. A v případě stěhování můžete vzít svůj dům s sebou.

Cenově dostupný

Cenově dostupný

Modulární bydlení je bezpochyby ekonomicky výhodnější než klasické zděné domy. Navíc budete bydlet do dvou měsíců.

Chcete vědět více o našich domech?

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte s GDPR.
Děkujeme! Vaše odpověď byla odeslána.
Něco se pokazilo. Zkuste to prosím ještě jednou.

Buďte informováni!

Děkujeme! Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek.
Chyba! Zkuste to prosím ještě jednou.
2021 Copyright eco tainers s.r.o. | Created by Sorbus.io